Dwupasmowy wzmacniacz zasięgu Wi-Fi (RE6500-EJ)

Zwiększ zasięg sygnału Wireless-AC i wyeliminuj martwe punkty dzięki przedłużaczowi Linksys AC1200 MAX Wi-Fi Range Extender (RE6500). Dzięki zasięgowi do 10 000 stóp kwadratowych bezprzewodowe połączenie z Internetem może dotrzeć nawet do najdalszych zakątków domu. Technologia Wireless-AC i dwa pasma pozwalają na przesyłanie filmów i gier w jakości HD bez zakłóceń. Cztery porty Gigabit Ethernet umożliwiają połączenia przewodowe, a gniazdo audio pozwala na podłączenie głośników do strumieniowego przesyłania muzyki. Konfiguracja jest prosta i nie wymaga płyty instalacyjnej.
 

UNIWERSALNA KOMPATYBILNOŚĆ Z ROUTERAMI

RE6500 jest wyposażony w technologię wireless-AC zapewniającą optymalną przepustowość i jest kompatybilny z praktycznie każdym routerem lub bramą Wi-Fi. Wystarczy podłączyć go do istniejącej sieci bezprzewodowej, aby korzystać z dostępu do Internetu we wszystkich urządzeniach z dowolnego miejsca w domu.

WYELIMINUJ MARTWE PUNKTY I ZWIĘKSZ ZASIĘG SIECI WI-FI

Dzięki przedłużaczowi zasięgu sieci Wi-Fi Linksys AC1200 MAX (RE6500) można łatwo zwiększyć zasięg istniejącego routera bezprzewodowego. Wystarczy umieścić RE6500 w miejscu, w którym potrzebna jest łączność lub w którym występuje słaby sygnał, np. w sypialni na piętrze, w biurze lub w innym odległym miejscu w domu, np. na tarasie. RE6500 powtórzy sygnał z routera i rozproszy go, aby ograniczyć martwe punkty sieci bezprzewodowej.

NOWA GENERACJA TECHNOLOGII WIRELESS-AC ZAPEWNIA MAKSYMALNĄ WYDAJNOŚĆ

Dzięki technologii Wireless-AC (802.11ac) RE6500 zapewnia nawet trzykrotnie większą szybkość niż extendery sieci bezprzewodowej N, dzięki czemu doskonale nadaje się do dużych domów z wieloma urządzeniami i intensywnie korzystających z multimediów internetowych.  Podwójne pasmo bezprzewodowe 2,4 GHz i 5 GHz zapewnia prędkość przesyłu danych do N300 Mb/s + AC867 Mb/s, umożliwiając płynne przesyłanie strumieniowe HD bez zakłóceń.

DWUPASMOWA ŁĄCZNOŚĆ WI-FI

Router RE6500 obsługuje jednocześnie dwa pasma Wi-Fi, co oznacza, że nadaje jednocześnie na częstotliwościach 2,4 GHz i 5 GHz. Pozwala to rozszerzyć zasięg sieci Wi-Fi 2,4 GHz i 5 GHz do prędkości N300 Mb/s + AC867 Mb/s i ograniczyć zakłócenia.  Niezależnie od tego, z którego pasma korzystają urządzenia bezprzewodowe, automatycznie łączą się one z najlepszym dostępnym pasmem, zapewniając najszybszą możliwą wydajność.

NOWA, INNOWACYJNA TECHNOLOGIA CROSSBAND

Dzięki technologii Crossband dwa pasma bezprzewodowe mogą teraz odbierać informacje w jednym paśmie, a nadawać w drugim, co zmniejsza ilość porzucanych pakietów danych i zapewnia silniejszy, bardziej spójny sygnał w całym domu.

CZTERY PORTY GIGABIT ETHERNET DLA POŁĄCZEŃ PRZEWODOWYCH

Oprócz łączności bezprzewodowej RE6500 wyposażono w cztery porty Gigabit Ethernet, które są 10-krotnie szybsze od tradycyjnych portów Fast Ethernet, dzięki czemu można nawiązywać szybkie i bezpieczne połączenia przewodowe z komputerami stacjonarnymi i przenośnymi oraz praktycznie wszystkimi innymi urządzeniami podłączonymi do Internetu. Umieszczenie dalmierza na biurku w pobliżu urządzenia ułatwia nawiązywanie połączeń przewodowych.

PUNKT DOSTĘPOWY DO STRUMIENIOWEGO PRZESYŁANIA MUZYKI

Oprócz portów Gigabit Ethernet, RE6500 posiada z tyłu gniazdo audio, dzięki któremu można podłączyć do niego system stereo lub głośnik i bezprzewodowo przesyłać muzykę ze smartfona lub laptopa

linksys-uk-RE6500-3-l

WSPARCIE BEZPIECZEŃSTWA DLA OCHRONY DANYCH

Podobnie jak inne produkty Linksysa, RE6500 obsługuje 128-bitowe szyfrowanie (WEP, WPA i WPA2) i jest wyposażony w przycisk WPS (Wi-Fi Protected Setup), dzięki czemu można łatwo i bezpiecznie nawiązać połączenie z routerem bezprzewodowym lub punktem dostępowym, co zapewnia bezpieczeństwo sieci i danych.

SZYBKA I ŁATWA INSTALACJA

 1. Podłącz anteny i kabel zasilający.
 2. Podłącz przedłużacz zasięgu w połowie odległości między routerem a obszarem, w którym nie ma sieci Wi-Fi.
 3. Poczekaj, aż na obudowie urządzenia zapali się stałe światło. Następnie na komputerze, telefonie lub tablecie połącz się z siecią Wi-Fi „Linksys Extender Setup”.

WYMAGANIA SYSTEMOWE

Ten produkt wymaga routera bezprzewodowego lub punktu dostępowego oraz komputera z obsługą sieci Wi-Fi, wyposażonego w port Ethernet i działającego pod kontrolą systemu operacyjnego Microsoft Windows XP SP3, Windows Vista SP1 lub nowszego, Windows 7, Windows 8 lub Mac OS X Leopard 10.5.8 lub nowszego, Snow Leopard 10.6.1 lub nowszego, Lion 10.7 lub nowszego, Mountain Lion 10.8 lub nowszego.

CO JEST W PUDEŁKU

Przedłużacz zasięgu Wi-Fi Linksys AC1200 MAX (RE6500), zasilacz, dwie anteny dipolowe, kabel Ethernet i instrukcja szybkiej instalacji.

Dane techniczne

Standardy sieciowe:

 • IEEE 802.11a
 • IEEE 802.11b
 • IEEE 802.11g
 • IEEE 802.11n
 • IEEE 802.11ac

Pasma częstotliwości radiowej:

2,4 i 5 GHz


Porty:

4x Gigabit Ethernet, audio, zasilanie


Diody LED:

Power/Wi-Fi Protected Setup, Ethernet (link, activity)


Przyciski:

1x Reset


Temperatura pracy:

32 do 104 F (0 do 40 C)


Temperatura przechowywania:

-4 do 140°F (-20 do 60°C)


Wilgotność pracy:

10 do 80% bez kondensacji


Maks. szybkość łącza:

867 Mb/s


Zgodność z platformą:

 • Windows XP
 • Windows Vista 32/64
 • Windows 7 32/64
 • Windows 8 32/64
 • Windows 8.1 32/64
 • Mac OS X 10.5.8 Leopard
 • Mac OS X 10.6.1 Snow Leopard
 • Mac OS X 10.7 Lion
 • Mac OS X 10.8 Mountain Lion
 • Mac OS X 10.9 Mavericks
 • Mac OS X 10.10 Yosemite